Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde .

Home   >   VERNEŘICKO   >   Z Mukařova na Víťovu rozhlednu

Z Mukařova na Víťovu rozhlednu

Do Mukařova se lze dopravit každou sobotu cyklobusem, který vyjíždí z Litoměřic a dále pokračuje přes obec Třebušín až na hlavní zastávku Mukařov.

Informace

Navštívit zde můžete zříceninu věže, kde dřív stával i kostel. Z Mukařova je možné jet na kole i k okolním vyhlídkám. Po cyklotrase, která vede přes silnici, se můžete vydat i přes město Verneřice k rozhledně Strážný vrch. Délka trasy je 9 km. Jedná se o dřevěnou rozhlednu s krásným kruhovým výhledem na České středohoří, Lužické hory, Jizerské hory, Bezděz, Ralsko a Krušné hory. Zpřístupněna byla v roce 2006.

Štítky:
MAPA - Z Mukařova na Víťovu rozhlednu
×

Vážení návštěvníci,

v návaznosti na usnesení vlády č. 194 ze dne 12. března 2020, kterým vláda v souladu s čl. 5 a 6 ústavního zákona č. 110/1998 Sb., o bezpečnosti České republiky, vyhlásila pro území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru, označovaný jako SARS CoV-2, na území České republiky nouzový stav a ve smyslu § 5 písm. a) až e) a § 6 zákona č. 240/2000 Sb., o krizovém řízení a o změně některých zákonů (krizový zákon), ve znění pozdějších předpisů, jsme byli od 16.3.2020 do odvolání nuceni omezit provoz a aktivity Destinační agentury České středohoří, o.p.s..

Aktualizované informace dále hledejte na našich FB profilech:

FB České středohoří: https://www.facebook.com/stredohori.cz/
FB Labská stezka: https://www.facebook.com/labskastezkaUK/
FB Hora Milešovka: https://www.facebook.com/milesovka.cz/

Další kontakty najdete na webu http://ops.stredohori.cz/

Děkujeme za pochopení,

Luděk Jirman, Destinační agentura České středohoří, o.p.s., Litoměřice