Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde .

Home   >   LITOMĚŘICKOÚSTECKO   >   Piva z produkce Pivovaru Na Rychtě

Piva z produkce Pivovaru Na Rychtě

Produkt: Piva z produkce Pivovaru Na Rychtě

Informace

Certifikát získal Pivovar Na Rychtě pro skupinu výrobků Piva z produkce Pivovaru Na Rychtě, mezi které patří Mazel 12° - světlý ležák, Vojtěch 12°- jantarový ležák, Rychtovar 14° - světlý speciál, Ústecký lev 16° - světlý speciál, Ústecká rychtářka 11° - Weizenbier, pšeničné pivo, Brusinka 12° - ochucený ležák, Ústečan 14° - světlý speciál. Všechna piva jsou nefiltrovaná, nepasterizovaná a vařená tradiční metodou.

PIVOVAR HOTEL NA RYCHTĚ je restaurační pivovar s hotelem v centru města Ústí nad Labem. Ve stálé nabídce je na čepu 4 - 6 piv, prostorná restaurace ve stylu staročeské pivnice s kapacitou 150 míst k sezení nabízí tradiční jídla i gurmánské speciality, denní menu, salonek i venkovní zahrádku. Hlavní dominantou restaurace jsou pivní varny, ze kterých se stáčí místní pivo Mazel a další vlastní piva.

Každý měsíc restaurace pořádá pravidelné Gastronomické týdny a nabízí i řadu speciálních menu k významným událostem.

Hotel ubytuje až 27 hostů v jedno a dvoulůžkových pokojích. Celý objekt má za sebou pestrou historii a hostinec zde byl již v 19.století. V 80. letech to byla Ústečany známá" Mikulda“. V posledních letech se jednalo o restauraci Na Rychtě, která si své jméno nese i pro současný pivovar a hotel. Nový Pivovar Hotel Na Rychtě funguje od října 2010 po více než roční rekonstrukci. Díky poloze přímo v centru města je vhodný jak pro firmy, tak turisty nebo pracovní pobyty.

Adresa

Pivovar Na Rychtě
Klášterní 75/9, 400 01 Ústí nad Labem
Tel.: +420 475 213 138
info@pivovarnarychte.cz
www.pivovarnarychte.cz

Plánovač trasy

Start trasy
Cíl trasy

MAPA - Piva z produkce Pivovaru Na Rychtě
×

Vážení návštěvníci,

v návaznosti na usnesení vlády č. 194 ze dne 12. března 2020, kterým vláda v souladu s čl. 5 a 6 ústavního zákona č. 110/1998 Sb., o bezpečnosti České republiky, vyhlásila pro území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru, označovaný jako SARS CoV-2, na území České republiky nouzový stav a ve smyslu § 5 písm. a) až e) a § 6 zákona č. 240/2000 Sb., o krizovém řízení a o změně některých zákonů (krizový zákon), ve znění pozdějších předpisů, jsme byli od 16.3.2020 do odvolání nuceni omezit provoz a aktivity Destinační agentury České středohoří, o.p.s..

Aktualizované informace dále hledejte na našich FB profilech:

FB České středohoří: https://www.facebook.com/stredohori.cz/
FB Labská stezka: https://www.facebook.com/labskastezkaUK/
FB Hora Milešovka: https://www.facebook.com/milesovka.cz/

Další kontakty najdete na webu http://ops.stredohori.cz/

Děkujeme za pochopení,

Luděk Jirman, Destinační agentura České středohoří, o.p.s., Litoměřice