Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde .

Home   >   LITOMĚŘICKOÚSTECKO   >   Lodní doprava L901 Ústí nad Labem - Litoměřice - Roudnice nad Labem - turistická lodní linka

Lodní doprava L901 Ústí nad Labem - Litoměřice - Roudnice nad Labem - turistická lodní linka

Lodní doprava v úseku Ústí nad Labem - Litoměřice - Roudnice nad Labem - turistické lodní linky 901 během sezóny 2020.

Informace

LITOMĚŘICKÁ PLAVBA - vzdálenost mezi Ústím nad Labem - Litoměřicemi se zastávkami Ústí nad Labem Vaňov – Dolní Zálezly – Libochovany – Velké Žernoseky – Lovosice – Litoměřice a zpět.

TERMÍNY: tato linka jezdí v roce 2020 v pravidelných intervalech:

Sobota, neděle a svátky - od 28. 3. do 1. 11.

Navíc i pátky - od 3. července do 28. 8.

Navíc i středy a čtvrtky v termínu 5. - 26. 6.

Loď vyplouvá z Ústí nad Labem vždy v 9:20 a v Litoměřicích kotví ve 12:35. Na zpáteční cestu vyplouvá z Litoměřic ve 14:30 a do Ústí nad Labem připlouvá v 17:40.

ROUDNICKÁ PLAVBA - loď pluje z Ústí nad Labem - přes Píšťany/Žernosecké jezero - Lovosice - Litoměřice - Křešice - Libotenice - do Roudnice nad Labem a zpět.

TERMÍNY 2020: loď jezdí KAŽDOU SOBOTU od 4.7. do 29.8. Z Ústí nad Labem vyplouvá v 8:50 a zpět z Roudnice nad Labem odjíždí v 15:35.

NUČNICKÁ PLAVBA - nová pravidelná plavba na lodní lince 901 od sezóny 2019. Loď pluje - Ústí n.L. centrum – Ústí n.L Vaňov – Dolní Zálezly – Libochovany – Velké Žernoseky – Lovosice – Litoměřice – Nučnice a zpět

TERMÍNY 2020: loď pluje pátky od 5. 6. - 26. 6. a 3. 7. - 28. 8. Středy a čtvrtky 1. 7. - 27. 8. Vždy v 9:20 z Ústí nad Labem.

Pro letošní sezónu je opět připravena řada mimořádných plaveb, večerní a odpolední plavby, nedělní pohodová plavba nebo plavby za hranice Ústeckého kraje například do Mělníka nebo Brandýsa nad Labem, u kterých je dobré část cesty propojit s jízdou na kole po Labské stezce.

DOBRÉ VĚDĚT

V případě vodního stavu Labe pod zdymadlem v Ústí nad Labem pod 150 cm je zajištěna náhradní autobusová doprava v úseku Ústí n.L. centrum – Ústí n.L. Vaňov dle platných jízdních řádů.

Plavba lodi, tj. případné zpoždění i odřeknutí plavby závisí na plavebních podmínkách, zejména na zaručeném vodním stavu na vodočtu Ústí nad Labem (www.pla.cz).

Pokud pro váš výlet využijete kromě lodi také vlak nebo zelené autobusy, zvažte možnost zakoupení integrované papírové jednodenní síťové jízdenky.

Cenu vašeho konkrétního jízdného zjistíte v tarifním počítadle DÚK na www.dopravauk.cz.

V případě dalších dotazů k plavbám DÚK volejte na telefonní linku - 601 382 143, e-mail dispecerlod@post.cz. Pro skupinové rezervace pište na kapitan@labskaplavebni.cz.

Lodní linka 901 - leták

Plánovač trasy

Start trasy
Cíl trasy

MAPA - Turistická lodní linka L901: přístaviště Ústí...
×

Vážení návštěvníci,

v návaznosti na usnesení vlády č. 194 ze dne 12. března 2020, kterým vláda v souladu s čl. 5 a 6 ústavního zákona č. 110/1998 Sb., o bezpečnosti České republiky, vyhlásila pro území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru, označovaný jako SARS CoV-2, na území České republiky nouzový stav a ve smyslu § 5 písm. a) až e) a § 6 zákona č. 240/2000 Sb., o krizovém řízení a o změně některých zákonů (krizový zákon), ve znění pozdějších předpisů, jsme byli od 16.3.2020 do odvolání nuceni omezit provoz a aktivity Destinační agentury České středohoří, o.p.s..

Aktualizované informace dále hledejte na našich FB profilech:

FB České středohoří: https://www.facebook.com/stredohori.cz/
FB Labská stezka: https://www.facebook.com/labskastezkaUK/
FB Hora Milešovka: https://www.facebook.com/milesovka.cz/

Další kontakty najdete na webu http://ops.stredohori.cz/

Děkujeme za pochopení,

Luděk Jirman, Destinační agentura České středohoří, o.p.s., Litoměřice