Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde .

Home   >   LIBOCHOVICKO   >   Zámecké vinařství JOHANN W

Zámecké vinařství JOHANN W

Vinařství JOHANN W se nachází v malebném kraji Českého středohoří - v Třebívlicích, které spadají do nejstaršího vinařského regionu v Čechách. Třebívlické vinařství navazuje na mnohasetletou tradici litoměřických vinic a připomíná také příběh nenaplněné lásky Johanna Wolfganga Goetheho k třebívlické baronce Ulrice von Levetzow.

Informace

Každý víkend se dveře zámeckého vinařství otevírají návštěvníkům a výletníkům, kteří by rádi ochutnali speciality severočeské kuchyně a vína Johann W, pokochali se nádhernými výhledy z terasy místní restaurace a vychutnali si poutavé prohlídky vinařství spojené s degustací vín. Díky nabízeným prohlídkovým a degustačním programům, které jsou koncipovány jako cesty vína, se i vy můžete na chvíli stát vinařem a poznat jedinečný výrobní proces, v němž se snoubí nejnovější technologie s pečlivou ruční prací a láskou k řemeslu.

Prostorný areál vinařství leží přímo v srdci krásného středohoří, proto lze jeho návštěvu spojit také s mnoha dalšími zajímavými výlety – např. k vrchům Říp, Lovoš, Radobýl, zřícenině hradu Hazmburk či Košťálov, romantickému hrádku Oltářík nebo do nedalekých historických Litoměřic a Terezína.

Přijeďte prožít pohádkový den do moderního vinařství Johann W, nechte se okouzlit gastronomickou poezií místní restaurace a ochutnejte víno, které se pilo naposledy před 100 lety.

Vinařství (včetně restaurace) je otevřeno v sobotu od 10:00 do 22:00 a v neděli od 10:00 do 18:00, Prohlídky začínají od 11:00, 13:00 a 15:00.

Adresa

Zámecké vinařství JOHANN W
Mlýnská 59, 411 15 Třebívlice
Tel.:+420 733 532 096
info@johannw.com
www.johannw.cz

Plánovač trasy

Start trasy
Cíl trasy

MAPA - Zámecké vinařství JOHANN W
×

Vážení návštěvníci,

v návaznosti na usnesení vlády č. 194 ze dne 12. března 2020, kterým vláda v souladu s čl. 5 a 6 ústavního zákona č. 110/1998 Sb., o bezpečnosti České republiky, vyhlásila pro území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru, označovaný jako SARS CoV-2, na území České republiky nouzový stav a ve smyslu § 5 písm. a) až e) a § 6 zákona č. 240/2000 Sb., o krizovém řízení a o změně některých zákonů (krizový zákon), ve znění pozdějších předpisů, jsme byli od 16.3.2020 do odvolání nuceni omezit provoz a aktivity Destinační agentury České středohoří, o.p.s..

Aktualizované informace dále hledejte na našich FB profilech:

FB České středohoří: https://www.facebook.com/stredohori.cz/
FB Labská stezka: https://www.facebook.com/labskastezkaUK/
FB Hora Milešovka: https://www.facebook.com/milesovka.cz/

Další kontakty najdete na webu http://ops.stredohori.cz/

Děkujeme za pochopení,

Luděk Jirman, Destinační agentura České středohoří, o.p.s., Litoměřice