Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde .

Home   >   LIBOCHOVICKO   >   Zámecké vinařství JOHANN W

Zámecké vinařství JOHANN W

Vinařství JOHANN W se nachází v malebném kraji Českého středohoří - v Třebívlicích, které spadají do nejstaršího vinařského regionu v Čechách. Třebívlické vinařství navazuje na mnohasetletou tradici litoměřických vinic a připomíná také příběh nenaplněné lásky Johanna Wolfganga Goetheho k třebívlické baronce Ulrice von Levetzow.

Informace

Každý víkend se dveře zámeckého vinařství otevírají návštěvníkům a výletníkům, kteří by rádi ochutnali speciality severočeské kuchyně a vína Johann W, pokochali se nádhernými výhledy z terasy místní restaurace a vychutnali si poutavé prohlídky vinařství spojené s degustací vín. Díky nabízeným prohlídkovým a degustačním programům, které jsou koncipovány jako cesty vína, se i vy můžete na chvíli stát vinařem a poznat jedinečný výrobní proces, v němž se snoubí nejnovější technologie s pečlivou ruční prací a láskou k řemeslu.

Prostorný areál vinařství leží přímo v srdci krásného středohoří, proto lze jeho návštěvu spojit také s mnoha dalšími zajímavými výlety – např. k vrchům Říp, Lovoš, Radobýl, zřícenině hradu Hazmburk či Košťálov, romantickému hrádku Oltářík nebo do nedalekých historických Litoměřic a Terezína.

Přijeďte prožít pohádkový den do moderního vinařství Johann W, nechte se okouzlit gastronomickou poezií místní restaurace a ochutnejte víno, které se pilo naposledy před 100 lety.

Vinařství (včetně restaurace) je otevřeno v sobotu od 10:00 do 22:00 a v neděli od 10:00 do 18:00, Prohlídky začínají od 11:00, 13:00 a 15:00.

Adresa

Zámecké vinařství JOHANN W
Mlýnská 59, 411 15 Třebívlice
Tel.:+420 733 532 096
info@johannw.com
www.johannw.cz

Plánovač trasy

Start trasy
Cíl trasy

MAPA - Zámecké vinařství JOHANN W