Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde .

Home   >   LITOMĚŘICKO   >   Vodní svět Úštěk

Vodní svět Úštěk

Pohádková expozice sladkovodních ryb českých vod, kterou doplňuje příběh klasického českého vodníka, umístěná v suterénu úštěckého kulturního domu, přiláká malé i velké návštěvníky.

Informace

Ve Vodní svět se změnil suterén úštěckého kulturního domu, který dosud sloužil jako sklad. Pohádková expozice sladkovodních českých ryb propojená s vodnickým světem líčí jakýsi ladovský příběh hodného českého vodníka. K vidění jsou zde nejen „základní“ české ryby jako je kapr, štika či sumec, ale i ty drobné, které jsou méně známé a nejsou již téměř vidět. Ryby i kameny s pískem jsou původem z Třeboňska a okolí.

Otevřeno je vždy o městské jarmarky - masopustní, velikonoční, letní v srpnu, podzimní v říjnu a vánoční s prodlouženou dobou od 9:30 do 18 hod. Běžně je otevřeno od dubna do září vždy v sobotu a v neděli od 9:30 do 16:00, v červenci a srpnu otevřeno i v pondělí.

Mimo otevírací dobu lze telefonicky sjednat prohlídku pro skupiny 15 a více osob.

Adresa

Vodní svět Úštěk
Panský dvůr 88, 411 45 Úštěk
Tel.:+420 602 184 949
antonintyrinfo@seznam.cz
www.ustek-vodnisvet.cz

Plánovač trasy

Start trasy
Cíl trasy

MAPA - Vodní svět Úštěk
×

Vážení návštěvníci,

v návaznosti na usnesení vlády č. 194 ze dne 12. března 2020, kterým vláda v souladu s čl. 5 a 6 ústavního zákona č. 110/1998 Sb., o bezpečnosti České republiky, vyhlásila pro území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru, označovaný jako SARS CoV-2, na území České republiky nouzový stav a ve smyslu § 5 písm. a) až e) a § 6 zákona č. 240/2000 Sb., o krizovém řízení a o změně některých zákonů (krizový zákon), ve znění pozdějších předpisů, jsme byli od 16.3.2020 do odvolání nuceni omezit provoz a aktivity Destinační agentury České středohoří, o.p.s..

Aktualizované informace dále hledejte na našich FB profilech:

FB České středohoří: https://www.facebook.com/stredohori.cz/
FB Labská stezka: https://www.facebook.com/labskastezkaUK/
FB Hora Milešovka: https://www.facebook.com/milesovka.cz/

Další kontakty najdete na webu http://ops.stredohori.cz/

Děkujeme za pochopení,

Luděk Jirman, Destinační agentura České středohoří, o.p.s., Litoměřice