Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde .

Home   >     >   Změna v Okruhu církevní památky Litoměřice

Změna v Okruhu církevní památky Litoměřice

Voucher na Okruh církevní památky je do konce akce ponížen o Severočeskou galerii výtvarného umění a částečně o kostel Zvěstování Panny Marie.

Informace

Z technických důvodů musela být Severočeská galerie výtvarného umění do konce září uzavřena a kostel Zvěstování Panny Marie je z důvodu konání Litoměřických svátků hudby, natáčení a instalace nové výstavy do 7.9. také uzavřen.

Voucher pro celý okruh až do konce - tedy do 16.září bude stát 120,- Kč (obsahuje 6 památek - kostel Všech svatých, kostel sv.Jakuba, katedrálu sv. Štěpána, věž u katedrály, vyhlídku Kalich a Diecézní muzeum a v posledním týdnu i kostel Zvěstování). Snížené vstupné voucheru se nabízí za 90 Kč a dětský voucher za 60 Kč.

Jednorázové vstupné na jednotlivé památky zůstává beze změny.
×

Vážení návštěvníci,

v návaznosti na usnesení vlády č. 194 ze dne 12. března 2020, kterým vláda v souladu s čl. 5 a 6 ústavního zákona č. 110/1998 Sb., o bezpečnosti České republiky, vyhlásila pro území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru, označovaný jako SARS CoV-2, na území České republiky nouzový stav a ve smyslu § 5 písm. a) až e) a § 6 zákona č. 240/2000 Sb., o krizovém řízení a o změně některých zákonů (krizový zákon), ve znění pozdějších předpisů, jsme byli od 16.3.2020 do odvolání nuceni omezit provoz a aktivity Destinační agentury České středohoří, o.p.s..

Aktualizované informace dále hledejte na našich FB profilech:

FB České středohoří: https://www.facebook.com/stredohori.cz/
FB Labská stezka: https://www.facebook.com/labskastezkaUK/
FB Hora Milešovka: https://www.facebook.com/milesovka.cz/

Další kontakty najdete na webu http://ops.stredohori.cz/

Děkujeme za pochopení,

Luděk Jirman, Destinační agentura České středohoří, o.p.s., Litoměřice