Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde .

Home   >   LITOMĚŘICKOPODŘIPSKOÚSTECKOLIBOCHOVICKOVERNEŘICKO   >   Výzva pro řemeslníky

Výzva pro řemeslníky

Výzva pro řemeslníky Ústeckého kraje.

Informace

Ústecký kraj připravuje aktualizaci brožury KATALOG ŘEMESLNÉ VÝROBY 2018.

Katalog nabízí přehled o výrobcích a produktech řemeslníků, drobných výrobců a zemědělců v našem kraji. Najdete zde tipy na dárky a dárkové či propagační předměty, které hodnotou svého zpracování reprezentují náš kraj.

V katalogu najdete aktuální držitele regionálních značek České středohoří regionální produkt®, Českosaské Švýcarsko regionální produkt®, Krušnohoří regionální produkt®, Poohří regionální produkt®; výrobce potravin oceněné certifikátem Regionální potravina Ústeckého kraje 2017 a certifikátem O nejlepší potravinářský výrobek Ústeckého kraje – kraje Přemysla Oráče 2017. Pro uvedení v katalogu NEMUSÍ vaše výrobky a produkty mít regionální značku, ale můžete ji mít nebo o certifikaci uvažovat. Základním parametrem uvedení v katalogu je původ v Ústeckém kraji, kvalita výrobku a jeho jedinečnost, plynoucí ze vztahu k regionu.

Nyní připravujeme podklady a opět hledáme nové tváře.

Pokud splňujete parametry a chtěli byste být v katalogu uvedeni, zašlete kontaktní údaje:
Jméno a příjmení – Kontakt (mobil, email) – Adresa – Druh výrobku – Fotografie.
Vše poslat emailem na: info@branadocech.cz.

Uveřejnění v Katalogu řemeslné výroby je ZDARMA.

Katalog slouží k podpoře místní ekonomiky, pomáhá v reklamě a propagaci produkce a posiluje sounáležitost místního obyvatelstva s regionem. Je distribuován do informačních center v kraji a dle možností do dalších turisticky atraktivních míst v České republice, je prezentován na výstavách cestovního ruchu a agrosalonech. V elektronické podobě je katalog umístěn na turistickém portálu Brána do Čech a na webu Ústeckého kraje, také ho poskytneme na vyžádání (do vydání zásob) všem, kteří o něj projeví zájem.

Uzávěrka této výzvy je dne 30. 11. 2017.

O katalog je velký zájem. Věříme, že i touto cestou informace v něm uvedené přispívají ke zvýšení zájmu o místní produkty jak mezi místními tak mezi návštěvníky kraje.

Redakční tým
Krajský úřad Ústeckého kraje
Odbor regionálního rozvoje
info@branadocech.cz
www.kr-ustecky.cz