Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde .

Home   >   LITOMĚŘICKOPODŘIPSKO   >   Víkendové okruhy Objevte barokní zahradu Čech

Víkendové okruhy Objevte barokní zahradu Čech

Projekt Okruh církevní památky Litoměřice je letos rozšířen o dva víkendové okruhy po církevních barokních skvostech v destinaci České středohoří.

Informace

V červencovém okruhu – 22. – 23. 7. mohl každý den autobus turistů obdivovat kostel sv. Petra a Pavla v Úštěku, památkovou rezervaci Starý Týn, zrenovovaný kostel Nanebevzetí Panny Marie v sousedních Konojedech, kostel s kruhovým půdorysem v Levíně, kde skupina shlédla i výrobu keramiky v ateliéru U.MĚ a nakonec navštívila barokní perlu Litoměřicka – zámek Ploskovice.

Druhý víkendový okruh – 5. – 6. 8. nabídne prohlídku v Zahořanech – Kostel Nejsvětější Trojice, shlédnutí památek v Roudnici nad Labem – kostel Narození Panny Marie a Augustiánský klášter, dále kostel Narození Panny Marie a klášter sester Premonstrátek v Doksanech. Na závěr okruhu je naplánována zastávka v Terezíně s prohlídkou kostela Vzkříšení Páně a exkurze do podzemí terezínské pevnosti.

Rezervace na Víkendový okruh II - Objevte barokní Zahradu Čech:
rezervace.ceskestredohori.info

×

Vážení návštěvníci,

v návaznosti na usnesení vlády č. 194 ze dne 12. března 2020, kterým vláda v souladu s čl. 5 a 6 ústavního zákona č. 110/1998 Sb., o bezpečnosti České republiky, vyhlásila pro území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru, označovaný jako SARS CoV-2, na území České republiky nouzový stav a ve smyslu § 5 písm. a) až e) a § 6 zákona č. 240/2000 Sb., o krizovém řízení a o změně některých zákonů (krizový zákon), ve znění pozdějších předpisů, jsme byli od 16.3.2020 do odvolání nuceni omezit provoz a aktivity Destinační agentury České středohoří, o.p.s..

Aktualizované informace dále hledejte na našich FB profilech:

FB České středohoří: https://www.facebook.com/stredohori.cz/
FB Labská stezka: https://www.facebook.com/labskastezkaUK/
FB Hora Milešovka: https://www.facebook.com/milesovka.cz/

Další kontakty najdete na webu http://ops.stredohori.cz/

Děkujeme za pochopení,

Luděk Jirman, Destinační agentura České středohoří, o.p.s., Litoměřice