Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde .

Home   >   LITOMĚŘICKOPODŘIPSKOÚSTECKOLIBOCHOVICKOVERNEŘICKO   >   V Praze proběhl veletrh Holiday World 2019

V Praze proběhl veletrh Holiday World 2019

Na pražském výstavišti v Holešovicích proběhl v minulém týdnu již 28. ročník cestovního ruchu Holiday World. Jedná se pravděpodobně o nejvýznamnější akci svého druhu v České republice, a tak zde nemohla chybět ani Destinační agentura České středohoří.

Informace

Destinace České středohoří se těší v posledních letech velkému zájmu návštěvníků a nebylo tomu jinak ani na tomto veletrhu. Návštěvníky zajímaly nové možnosti a množství turistických cílů. Nejčastější dotazy se týkaly bájné hory Říp, turistických lodních linek, města Litoměřice nebo pevnosti Terezín. Zájem byl také o výstupy na vrcholky Českého středohoří – Milešovku nebo Lovoš. Obrovskému zájmu čelila Labská stezka, kterou prezentovaly nové turistické materiály. Ty vznikly díky projektu Turistika s výhledem a návštěvníci, tak mohli získat zdarma i velkoformátovou cykloturistickou mapu této cyklotrasy. Lákavým bonusem byla možnost zdarma ochutnat vína z Českého středohoří s pozvánkou na vybrané vinařské akce.

Labská stezka si pak na stánku Ústeckého kraje vzala hlavní slovo v pátek 22. února, kdy proběhl slavnostní křest Cykloprůvodce Labská stezka 2019. Ten dokumentuje celou její trasu od pramene v Krkonoších až po ústí řeky Labe do Severního moře v německém městě Cuxhavenu. Průvodce tak nabízí kompletní informace pro 1300 km dlouhou cyklodovolenou.

×

Vážení návštěvníci,

v návaznosti na usnesení vlády č. 194 ze dne 12. března 2020, kterým vláda v souladu s čl. 5 a 6 ústavního zákona č. 110/1998 Sb., o bezpečnosti České republiky, vyhlásila pro území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru, označovaný jako SARS CoV-2, na území České republiky nouzový stav a ve smyslu § 5 písm. a) až e) a § 6 zákona č. 240/2000 Sb., o krizovém řízení a o změně některých zákonů (krizový zákon), ve znění pozdějších předpisů, jsme byli od 16.3.2020 do odvolání nuceni omezit provoz a aktivity Destinační agentury České středohoří, o.p.s..

Aktualizované informace dále hledejte na našich FB profilech:

FB České středohoří: https://www.facebook.com/stredohori.cz/
FB Labská stezka: https://www.facebook.com/labskastezkaUK/
FB Hora Milešovka: https://www.facebook.com/milesovka.cz/

Další kontakty najdete na webu http://ops.stredohori.cz/

Děkujeme za pochopení,

Luděk Jirman, Destinační agentura České středohoří, o.p.s., Litoměřice