Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde .

Home   >   LITOMĚŘICKOPODŘIPSKO   >   Startuje realizace projektu na podporu Regionální značky České středohoří na Podřipsku

Startuje realizace projektu na podporu Regionální značky České středohoří na Podřipsku

Cílem projektu je podpora vybraných certifikovaných subjektů - držitelů značky České středohoří Regionální produkt zajistit propagaci na vybraných akcích konaných na území MAS Podřipsko.

Informace

Vybrané certifikované subjekty, kterých je na území MAS Podřipsko celkem 6, budou mimo jiné představeni na akcích jako je Roudnické vinobraní a Historici v Roudnici (září), Otevřené sklepy na Podřipsku (listopad) a Adventní trhy v Roudnici nad Labem (prosinec).

Součástí propagace budou nové propagační materiály (letáky), které budou k dispozici na vybraných místech (Infocentrum, stojany DAČS), roll-upy, případně vlastní stánek Regionální značky.

Projekt vznikl za podpory Ústeckého kraje a MAS Podřipska.

×

Vážení návštěvníci,

v návaznosti na usnesení vlády č. 194 ze dne 12. března 2020, kterým vláda v souladu s čl. 5 a 6 ústavního zákona č. 110/1998 Sb., o bezpečnosti České republiky, vyhlásila pro území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru, označovaný jako SARS CoV-2, na území České republiky nouzový stav a ve smyslu § 5 písm. a) až e) a § 6 zákona č. 240/2000 Sb., o krizovém řízení a o změně některých zákonů (krizový zákon), ve znění pozdějších předpisů, jsme byli od 16.3.2020 do odvolání nuceni omezit provoz a aktivity Destinační agentury České středohoří, o.p.s..

Aktualizované informace dále hledejte na našich FB profilech:

FB České středohoří: https://www.facebook.com/stredohori.cz/
FB Labská stezka: https://www.facebook.com/labskastezkaUK/
FB Hora Milešovka: https://www.facebook.com/milesovka.cz/

Další kontakty najdete na webu http://ops.stredohori.cz/

Děkujeme za pochopení,

Luděk Jirman, Destinační agentura České středohoří, o.p.s., Litoměřice