Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde .

Home   >   LITOMĚŘICKOPODŘIPSKOÚSTECKOLIBOCHOVICKOVERNEŘICKO   >   Setkání pracovníků cestovního ruchu a informačních center

Setkání pracovníků cestovního ruchu a informačních center

Ve středu 11. března 2020 připravila Destinační agentura České středohoří setkání pracovníků cestovního ruchu a informačních center z destinace.

Informace

V Informační a dopravním centru Podřipska byly představeny plány agentury pro novou turistickou sezónu 2020. Zástupci měst a infocenter pak ostatní informovali o novinkách a plánech ve svých městech.

Setkání se zúčastnili zástupci z Roudnice nad Labem, Litoměřic, Lovosic, Štětí, Terezína, Úštěka a Děčína. Spolupráce, výměna zkušenosti a vzájemná komunikace je pro rozvoj naší destinace důležitá. Děkujeme všem za účast a kolegům z Infocentra v Roudnici nad Labem díky za přípravu a poskytnutí prostorů.

×

Vážení návštěvníci,

v návaznosti na usnesení vlády č. 194 ze dne 12. března 2020, kterým vláda v souladu s čl. 5 a 6 ústavního zákona č. 110/1998 Sb., o bezpečnosti České republiky, vyhlásila pro území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru, označovaný jako SARS CoV-2, na území České republiky nouzový stav a ve smyslu § 5 písm. a) až e) a § 6 zákona č. 240/2000 Sb., o krizovém řízení a o změně některých zákonů (krizový zákon), ve znění pozdějších předpisů, jsme byli od 16.3.2020 do odvolání nuceni omezit provoz a aktivity Destinační agentury České středohoří, o.p.s..

Aktualizované informace dále hledejte na našich FB profilech:

FB České středohoří: https://www.facebook.com/stredohori.cz/
FB Labská stezka: https://www.facebook.com/labskastezkaUK/
FB Hora Milešovka: https://www.facebook.com/milesovka.cz/

Další kontakty najdete na webu http://ops.stredohori.cz/

Děkujeme za pochopení,

Luděk Jirman, Destinační agentura České středohoří, o.p.s., Litoměřice