Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde .

Home   >   LITOMĚŘICKOPODŘIPSKOÚSTECKOLIBOCHOVICKOVERNEŘICKO   >   Pro zájemce o regionální značku značku

Pro zájemce o regionální značku značku

Aktuální informace pro zájemce o udělení značky "ČESKÉ STŘEDOHOŘÍ regionální produkt"

Informace

Destinace České středohoří je nejen oblastí s neopakovatelnou atmosférou krásné přírody a bohatou historií, kterou ztělesňují třeba pozoruhodné hradní zříceniny, pestrá nabídka sportovního a kulturního vyžití, ale zároveň je lokalitou s potenciálem rozvoje tradičních regionálních produktů. A právě produkty, zážitky či ubytovací a stravovací zařízení s původem a vazbou na oblast České středohoří si zaslouží vyniknout, stejně jako jejich kvalita a šetrnost k přírodě.

Patříte i vy mezi výrobce či poskytovatele služeb a máte zájem o značení? Můžete se také stát nositelem regionální značky ČESKÉ STŘEDOHOŘÍ regionální produkt. Na stránkách www.ceskestredohori.info/znacky nebo na www.regionalni-znacky.cz/ceske-stredohori jsou uvedeny veškeré informace, co značení obnáší a přináší, formulář žádosti a podmínky certifikace.

V případě potřeby a dalších informací kontaktujte regionální koordinátorku Pavlínu Zajíčkovou na e-mailu: zajickova@ceskestredohori.info. Svou vyplněnou žádost doručte do 12. 10. 2017 na adresu Destinační agentury České středohoří, o.p.s., Komenského 748/4, 412 01 Litoměřice.
Nejbližší termín zasedání certifikační komise je ve čtvrtek 19. 10. 2017.