Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde .

Home   >   LITOMĚŘICKOPODŘIPSKOÚSTECKOLIBOCHOVICKOVERNEŘICKO   >   Pro zájemce o regionální značku značku

Pro zájemce o regionální značku značku

Aktuální informace pro zájemce o udělení značky "ČESKÉ STŘEDOHOŘÍ regionální produkt"

Informace

Destinace České středohoří je nejen oblastí s neopakovatelnou atmosférou krásné přírody a bohatou historií, kterou ztělesňují třeba pozoruhodné hradní zříceniny, pestrá nabídka sportovního a kulturního vyžití, ale zároveň je lokalitou s potenciálem rozvoje tradičních regionálních produktů. A právě produkty, zážitky či ubytovací a stravovací zařízení s původem a vazbou na oblast České středohoří si zaslouží vyniknout, stejně jako jejich kvalita a šetrnost k přírodě.

Patříte i vy mezi výrobce či poskytovatele služeb a máte zájem o značení? Můžete se také stát nositelem regionální značky ČESKÉ STŘEDOHOŘÍ regionální produkt. Na stránkách www.ceskestredohori.info/znacky nebo na www.regionalni-znacky.cz/ceske-stredohori jsou uvedeny veškeré informace, co značení obnáší a přináší, formulář žádosti a podmínky certifikace.

V případě potřeby a dalších informací kontaktujte regionální koordinátorku Pavlínu Zajíčkovou na e-mailu: zajickova@ceskestredohori.info. Svou vyplněnou žádost doručte do 12. 10. 2017 na adresu Destinační agentury České středohoří, o.p.s., Komenského 748/4, 412 01 Litoměřice.
Nejbližší termín zasedání certifikační komise je ve čtvrtek 19. 10. 2017.


×

Vážení návštěvníci,

v návaznosti na usnesení vlády č. 194 ze dne 12. března 2020, kterým vláda v souladu s čl. 5 a 6 ústavního zákona č. 110/1998 Sb., o bezpečnosti České republiky, vyhlásila pro území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru, označovaný jako SARS CoV-2, na území České republiky nouzový stav a ve smyslu § 5 písm. a) až e) a § 6 zákona č. 240/2000 Sb., o krizovém řízení a o změně některých zákonů (krizový zákon), ve znění pozdějších předpisů, jsme byli od 16.3.2020 do odvolání nuceni omezit provoz a aktivity Destinační agentury České středohoří, o.p.s..

Aktualizované informace dále hledejte na našich FB profilech:

FB České středohoří: https://www.facebook.com/stredohori.cz/
FB Labská stezka: https://www.facebook.com/labskastezkaUK/
FB Hora Milešovka: https://www.facebook.com/milesovka.cz/

Další kontakty najdete na webu http://ops.stredohori.cz/

Děkujeme za pochopení,

Luděk Jirman, Destinační agentura České středohoří, o.p.s., Litoměřice