Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde .

Home   >     >   Prezentace Roudnice nad Labem na veletrzích cestovního ruchu

Prezentace Roudnice nad Labem na veletrzích cestovního ruchu

Město Roudnice nad Labem bylo během měsíce ledna prezentováno na dvou významných veletrzích cestovního ruchu. Na stánku Destinační agentury České středohoří bylo představeno město Roudnice nad Labem i region Podřipsko se svou kampaní www.vyletnarip.cz.

Informace

Město Roudnice nad Labem bylo během měsíce ledna prezentováno na dvou významných veletrzích cestovního ruchu. Na stánku Destinační agentury České středohoří bylo představeno město Roudnice nad Labem i region Podřipsko se svou kampaní www.vyletnarip.cz.

Návštěvníci uvítali informační materiály týkající se destinace České středohoří a Podřipsko na zahraničním veletrhu Reisemesse Dresden, jenž se konal ve dnech 25. – 27. 1. 2019.

Úspěšný byl i Regiontour - Mezinárodní veletrh turistických možností v regionech, který se uskutečnil v Brně ve dnech 17. – 20. 1. 2019. Čtyřdenní veletrh přilákal mnoho návštěvníků z řad odborníků i široké veřejnosti. Velký zájem byl o informační materiály týkající se cykloturistiky a turistických cílů na trase Labské stezky. Dotazů na možnosti aktivního vyžití ve městech Terezín, Litoměřice, Roudnice nad Labem a okolí padlo nespočet. Návštěvníci se opět velmi zajímali i o památnou horu Říp. Materiály a praktické informace o Českém středohoří a Podřipsku se rozdávaly téměř nepřetržitě. Návštěvníci si odnesli po stovkách kusů propagačních letáků Výlet na Říp: Roudnice nad Labem a Podřipsko a Podřipsko dětem, dále pak cykloturistické mapy Roudnice nad Labem a Podřipsko. K dispozici byla i nová cykloturistická mapa Labské stezky a okolí, turistická mapa Českého středohoří, leták s aktuálními akcemi či leták s nabídkou českých vinařských akcí.

V pátek, v sobotu a v neděli proběhla na brněnském veletrhu i krátká vědomostní soutěž s představením destinace České středohoří. Výhrou byly vždy tři regionální certifikované produkty – víno Fratava z Lobkowiczkého zámeckého vinařství Roudnice nad Labem, pivo Mazel z ústeckého Pivovar Hotelu Na Rychtě a vonný balíček z Levandulové farmy Židovice.

V rámci veletrhu byl představen i nový sběratelský 4pohled k Měsíci věží a rozhleden České republiky 28. 9. – 28. 10., na němž je vyobrazena roudnická věž Hláska, Kratochvílova rozhledna, hora Říp a rozhledna Na Horách u Rohatců. V prodeji bude od května 2019 v Informačním a dopravním centru Podřipska.

Užitečné informace i zmíněné materiály budou k dispozici i na populárním mezinárodním veletrhu cestovního ruchu Holiday World, který přivítá příznivce turismu v Praze ve dnech 21. – 24. 2. 2019. Od února probíhá u příležitosti veletrhu cestovního ruchu zvací jarní kampaň v pražském metru i na povrchu včetně distribuce pozvánek na akce na Podřipsku ve vybraných stanicích metra.

Říp, o.p.s.