Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde .

Home   >   LITOMĚŘICKOPODŘIPSKOÚSTECKOLIBOCHOVICKOVERNEŘICKO   >   O České středohoří a Podřipsko byl na REGIONTOUR v Brně velký zájem

O České středohoří a Podřipsko byl na REGIONTOUR v Brně velký zájem

Po loňském úspěchu se destinace České středohoří a Podřipsko v Brně opět představila návštěvníkům.

Informace

Veletrh každoročně přiláká stovky návštěvníků. Stejně tak tomu bylo letos. Stánek si Destinační agentura dělila s městem Děčín, které je významným turistickým cílem na Labské stezce, a s vydavatelem časopisu Travel Profi. Stánek lákal nejen na velké množství informačních materiálů, ale také na nový design, i na kávu z děčínské pražírny.

Návštěvníky nejvíce zajímaly praktické rady a tipy na ubytování, možnosti pro cykloturistiku nebo turistické cíle v okolí Labské stezky, Roudnice nad Labem, Terezína či Litoměřic.

K dispozici byly nová cykloturistická mapa Labské stezky a okolí, mapa Podřipska, turistická mapa Českého středohoří, letáky s aktuálními akcemi či leták s nabídkou českých vinařských akcí.

Nová mapa cyklistům a turistům nabízí nejen podrobné informace a značení na Labské stezce, ale také tipy na turistické zajímavosti – města, vyhlídky nebo historické památky v okolí Labské stezky.

Většina z návštěvníků veletrhu byla z Moravy, Východních nebo Jižních Čech a ze Slovenska a oblast Českého středohoří řada z nich ještě nenavštívila. Materiály a praktické informace se rozdávaly celé čtyři dny.

Od pátku do neděle navíc denně proběhla v rámci veletrhu krátká vědomostní soutěž s představením destinace České středohoří. Výhrou byly vždy tři regionální certifikované produkty – víno Fratava z Lobkowiczkého zámeckého vinařství, pivo Mazel z Pivovar Hotelu Na Rychtě a levandulový balíček z farmy Židovice.

Agentura se s novými materiály představí také v Praze na veletrhu Holiday World ve dnech 21. – 24. 2. 2019.