Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde .

Home   >   LITOMĚŘICKOPODŘIPSKOÚSTECKOLIBOCHOVICKOVERNEŘICKO   >   O České středohoří a Podřipsko byl na REGIONTOUR v Brně velký zájem

O České středohoří a Podřipsko byl na REGIONTOUR v Brně velký zájem

Po loňském úspěchu se destinace České středohoří a Podřipsko v Brně opět představila návštěvníkům.

Informace

Veletrh každoročně přiláká stovky návštěvníků. Stejně tak tomu bylo letos. Stánek si Destinační agentura dělila s městem Děčín, které je významným turistickým cílem na Labské stezce, a s vydavatelem časopisu Travel Profi. Stánek lákal nejen na velké množství informačních materiálů, ale také na nový design, i na kávu z děčínské pražírny.

Návštěvníky nejvíce zajímaly praktické rady a tipy na ubytování, možnosti pro cykloturistiku nebo turistické cíle v okolí Labské stezky, Roudnice nad Labem, Terezína či Litoměřic.

K dispozici byly nová cykloturistická mapa Labské stezky a okolí, mapa Podřipska, turistická mapa Českého středohoří, letáky s aktuálními akcemi či leták s nabídkou českých vinařských akcí.

Nová mapa cyklistům a turistům nabízí nejen podrobné informace a značení na Labské stezce, ale také tipy na turistické zajímavosti – města, vyhlídky nebo historické památky v okolí Labské stezky.

Většina z návštěvníků veletrhu byla z Moravy, Východních nebo Jižních Čech a ze Slovenska a oblast Českého středohoří řada z nich ještě nenavštívila. Materiály a praktické informace se rozdávaly celé čtyři dny.

Od pátku do neděle navíc denně proběhla v rámci veletrhu krátká vědomostní soutěž s představením destinace České středohoří. Výhrou byly vždy tři regionální certifikované produkty – víno Fratava z Lobkowiczkého zámeckého vinařství, pivo Mazel z Pivovar Hotelu Na Rychtě a levandulový balíček z farmy Židovice.

Agentura se s novými materiály představí také v Praze na veletrhu Holiday World ve dnech 21. – 24. 2. 2019.

×

Vážení návštěvníci,

v návaznosti na usnesení vlády č. 194 ze dne 12. března 2020, kterým vláda v souladu s čl. 5 a 6 ústavního zákona č. 110/1998 Sb., o bezpečnosti České republiky, vyhlásila pro území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru, označovaný jako SARS CoV-2, na území České republiky nouzový stav a ve smyslu § 5 písm. a) až e) a § 6 zákona č. 240/2000 Sb., o krizovém řízení a o změně některých zákonů (krizový zákon), ve znění pozdějších předpisů, jsme byli od 16.3.2020 do odvolání nuceni omezit provoz a aktivity Destinační agentury České středohoří, o.p.s..

Aktualizované informace dále hledejte na našich FB profilech:

FB České středohoří: https://www.facebook.com/stredohori.cz/
FB Labská stezka: https://www.facebook.com/labskastezkaUK/
FB Hora Milešovka: https://www.facebook.com/milesovka.cz/

Další kontakty najdete na webu http://ops.stredohori.cz/

Děkujeme za pochopení,

Luděk Jirman, Destinační agentura České středohoří, o.p.s., Litoměřice