Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde .

Home   >   LITOMĚŘICKOPODŘIPSKOÚSTECKO   >   Labská stezka ovládla Velkou cenu cestovního ruchu v Brně

Labská stezka ovládla Velkou cenu cestovního ruchu v Brně

Zatímco z prvenství Velké ceny cestovního ruchu 2017 - 2018 v kategorii Nejlepší turistický produkt se mohou radovat všichni aktéři cestovního ruchu na Labské stezce napříč Českou republikou, druhé místo patří Labské stezce v Ústeckém kraji.

Informace

Cenu si na veletrhu cestovního ruchu Regiontour 2018 v Brně převzali zástupci Destinační agentury České středohoří, která má Labskou stezku v Ústeckém kraji na starosti.

„Labská stezka si získává stále více příznivců hlavně díky tomu, že jde o živý turistický produkt, který se stále vyvíjí. Ústecký kraj investuje každý rok do výstavby nových úseků, my se zase snažíme Labskou stezku dobře proznačit a představit cyklistům i zajímavosti v okolí. Proto jsme v roce 2017 začali s proznačením alternativní levobřežní trasy 2A, která zavede cyklisty například do Terezína,“ říká k ocenění ředitel Destinační agentury České středohoří Luděk Jirman.

I v nadcházející sezóně se mají cyklisté na Labské stezce v Ústeckém kraji na co těšit. Přibydou informační tabule o zajímavostech a turistických atraktivitách na stezce a v jejím okolí. Na šesti místech pak budou umístěny speciální informační tabule s digitálními panely a hotspoty pro připojení k internetu. Obnovou a aktualizací projde také cyklistické značení na celých 96 km stezky v Ústeckém kraji. Více informací o akcích a novinkách na Labské stezce najdete v sekci Labská stezka zde.