Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde .

Home   >   ÚSTECKO   >   Kniha Tajemství Českého středohoří v dotisku

Kniha Tajemství Českého středohoří v dotisku

V minulém roce nově vyšla kniha Tajemství Českého středohoří od autora Jiřího Svobody. Jedná se o výpravnou publikaci plnou informací z historie, geologie i botaniky s mnoha krásnými fotografiemi.

Informace

V současné době je v přípravách dotisk knihy, která by měla vyjít do prázdnin. Destinační agentura České středohoří, o.p.s., se podílela na jedné z kapitol: České středohoří – turistické cíle, kde čtenáři naleznou výběr toho nejlepšího z oblasti České středohoří, tipy na každoroční akce či dopravu. Zájemci o první výtisk si mohou knihu zakoupit přímo v Destinační agentuře, o.p.s., Komenského 748/4, 412 01 Litoměřice, rezervovat na info@ceskestredohori.info nebo na tel. 412 871 140.

×

Vážení návštěvníci,

v návaznosti na usnesení vlády č. 194 ze dne 12. března 2020, kterým vláda v souladu s čl. 5 a 6 ústavního zákona č. 110/1998 Sb., o bezpečnosti České republiky, vyhlásila pro území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru, označovaný jako SARS CoV-2, na území České republiky nouzový stav a ve smyslu § 5 písm. a) až e) a § 6 zákona č. 240/2000 Sb., o krizovém řízení a o změně některých zákonů (krizový zákon), ve znění pozdějších předpisů, jsme byli od 16.3.2020 do odvolání nuceni omezit provoz a aktivity Destinační agentury České středohoří, o.p.s..

Aktualizované informace dále hledejte na našich FB profilech:

FB České středohoří: https://www.facebook.com/stredohori.cz/
FB Labská stezka: https://www.facebook.com/labskastezkaUK/
FB Hora Milešovka: https://www.facebook.com/milesovka.cz/

Další kontakty najdete na webu http://ops.stredohori.cz/

Děkujeme za pochopení,

Luděk Jirman, Destinační agentura České středohoří, o.p.s., Litoměřice