Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde .

Home   >   VERNEŘICKO   >   Jarní odemykání Labské stezky a Zahájení turistické sezóny v Děčíně

Jarní odemykání Labské stezky a Zahájení turistické sezóny v Děčíně

Turistická sezóna na Labské stezce bude slavnostně zahájena 24. března 2018 v Děčíně na Smetanově nábřeží, kde se uskuteční akce Jarní odemykání Labské stezky a Zahájení turistické sezóny.

Informace

Během dne budou mít návštěvníci možnost na akci vyzkoušet elektrokola, koloběžky, handbike trenažer nebo si díky novým informační materiálům Destinační agentury České středohoří naplánovat výlety po Labské stezce i jejím okolí. Děti jistě ocení skákací hrad a řadu soutěží. Dospělí si pak můžou nechat zdarma seřídit své bicykly nebo poslechnout hudební kapely.

Celý den bude zahájen rodinnou cyklojízdou z Nebočad do Děčína, která symbolicky odemkne Labskou stezku pro rok 2018. Cyklojízda bude začínat v 10 hodin v Nebočadech na odpočívadle u Nebočadského luhu a končit právě na Smetanově nábřeží v Děčíně. Zájemci o cyklojízdu mohou využít cyklobusu zdarma, který bude vyjíždět v 9 hodin z autobusového nádraží v Děčíně. Cyklobus je nutné rezervovat a to od 1.3. 2018 zde.

Trasu cyklojízdy najdete na této mapě.

Více informací k Labské stezce a atraktivitám v jejím okolí najde v sekci Labská stezka .

Akce Jarní odemykání Labské stezky proběhne v rámci projektu Turistika s výhledem, č. 100246596, financovaného z programu přeshraniční spolupráce Interreg V A / 2014-2020.

SNCZ2020_Ahoj sousedeeu