Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde .

Home   >   ÚSTECKOLITOMĚŘICKOPODŘIPSKO   >   Jarní a letní sezóna v Českém středohoří

Jarní a letní sezóna v Českém středohoří

Jarní a letní sezóna v Českém středohoří nabídne již tradiční produkt pro cyklisty všech věkových kategorií: Labskou stezku mezi Štětím, Roudnicí nad Labem, Litoměřicemi / Terezínem, Porta Bohemicou, Ústím nad Labem, Děčínem a Hřenskem.

Informace

V rámci zlepšení služeb je k dispozici aktualizovaný průvodce – německo-česká příručka zvaná „Handbuch“ KE STAŽENÍ, letos kompletně od pramene až k ústí řeky Labe v českém jazyce. Na informace v brožuře naváže sedm nových odpočivných míst s informačními tabulemi, nový úsek u obce Jakuby, který tak zcelí jako jednu stezku úsek mezi Ústím a Děčínem. Vedle cyklobusu z Roudnice nad Labem, Litoměřic a Lovosic, vyjíždí nově další cyklobusy v rámci Dopravy Ústeckého kraje DOPRAVA PRO TURISTY.

×

Vážení návštěvníci,

v návaznosti na usnesení vlády č. 194 ze dne 12. března 2020, kterým vláda v souladu s čl. 5 a 6 ústavního zákona č. 110/1998 Sb., o bezpečnosti České republiky, vyhlásila pro území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru, označovaný jako SARS CoV-2, na území České republiky nouzový stav a ve smyslu § 5 písm. a) až e) a § 6 zákona č. 240/2000 Sb., o krizovém řízení a o změně některých zákonů (krizový zákon), ve znění pozdějších předpisů, jsme byli od 16.3.2020 do odvolání nuceni omezit provoz a aktivity Destinační agentury České středohoří, o.p.s..

Aktualizované informace dále hledejte na našich FB profilech:

FB České středohoří: https://www.facebook.com/stredohori.cz/
FB Labská stezka: https://www.facebook.com/labskastezkaUK/
FB Hora Milešovka: https://www.facebook.com/milesovka.cz/

Další kontakty najdete na webu http://ops.stredohori.cz/

Děkujeme za pochopení,

Luděk Jirman, Destinační agentura České středohoří, o.p.s., Litoměřice