Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde .

Home   >   LITOMĚŘICKOPODŘIPSKOÚSTECKOLIBOCHOVICKOVERNEŘICKOHRADY A VRCHOLY   >   Do nové sezóny s novými turistickými materiály

Do nové sezóny s novými turistickými materiály

Destinační agentura České středohoří, o.p.s. připravuje pro turistickou sezónu 2018 nové informační materiály.

Informace

Příznivci pěší i cykloturistiky se tak mohou těšit na skládací mapu Českého středohoří s tipy na výlety, mapu Labské stezky na území Českého středohoří a informační letáčky. „Nová skládací mapa obsahuje top turistické cíle, na které navazují vybrané cyklistické a pěší výlety včetně výškových profilů. Věříme, že tento typ map si najde velkou oblibu,“ upřesnila Radana Kubíčková, projektová manažerka destinační agentury. „Novinkou letošní sezóny jsou materiály v jazykových mutacích, konkrétně angličtině a němčině. V nabídce nechybí ani vizitkový kalendář,“ dodala.

Nové mapy a letáčky budou k dispozici již na veletrhu cestovního ruchu REGIONTOUR v Brně ve dnech 18. – 21. 1., následně poté na veletrhu Holiday World v Praze ve dnech 15. – 18. 2. Obou veletrhů se destinační agentura zúčastní a bude prezentovat turistické zajímavosti a možnosti trávení volného času v oblasti Českého středohoří. Po těchto akcích budou následně distribuovány do informačních center a do začátku turistické sezóny i na ostatní partnerská místa agentury.

×

Vážení návštěvníci,

v návaznosti na usnesení vlády č. 194 ze dne 12. března 2020, kterým vláda v souladu s čl. 5 a 6 ústavního zákona č. 110/1998 Sb., o bezpečnosti České republiky, vyhlásila pro území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru, označovaný jako SARS CoV-2, na území České republiky nouzový stav a ve smyslu § 5 písm. a) až e) a § 6 zákona č. 240/2000 Sb., o krizovém řízení a o změně některých zákonů (krizový zákon), ve znění pozdějších předpisů, jsme byli od 16.3.2020 do odvolání nuceni omezit provoz a aktivity Destinační agentury České středohoří, o.p.s..

Aktualizované informace dále hledejte na našich FB profilech:

FB České středohoří: https://www.facebook.com/stredohori.cz/
FB Labská stezka: https://www.facebook.com/labskastezkaUK/
FB Hora Milešovka: https://www.facebook.com/milesovka.cz/

Další kontakty najdete na webu http://ops.stredohori.cz/

Děkujeme za pochopení,

Luděk Jirman, Destinační agentura České středohoří, o.p.s., Litoměřice