Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde .

Home   >   LITOMĚŘICKOPODŘIPSKOÚSTECKOLIBOCHOVICKOVERNEŘICKOHRADY A VRCHOLY   >   Do nové sezóny s novými turistickými materiály

Do nové sezóny s novými turistickými materiály

Destinační agentura České středohoří, o.p.s. připravuje pro turistickou sezónu 2018 nové informační materiály.

Informace

Příznivci pěší i cykloturistiky se tak mohou těšit na skládací mapu Českého středohoří s tipy na výlety, mapu Labské stezky na území Českého středohoří a informační letáčky. „Nová skládací mapa obsahuje top turistické cíle, na které navazují vybrané cyklistické a pěší výlety včetně výškových profilů. Věříme, že tento typ map si najde velkou oblibu,“ upřesnila Radana Kubíčková, projektová manažerka destinační agentury. „Novinkou letošní sezóny jsou materiály v jazykových mutacích, konkrétně angličtině a němčině. V nabídce nechybí ani vizitkový kalendář,“ dodala.

Nové mapy a letáčky budou k dispozici již na veletrhu cestovního ruchu REGIONTOUR v Brně ve dnech 18. – 21. 1., následně poté na veletrhu Holiday World v Praze ve dnech 15. – 18. 2. Obou veletrhů se destinační agentura zúčastní a bude prezentovat turistické zajímavosti a možnosti trávení volného času v oblasti Českého středohoří. Po těchto akcích budou následně distribuovány do informačních center a do začátku turistické sezóny i na ostatní partnerská místa agentury.