Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde .

Home   >   LITOMĚŘICKOPODŘIPSKOÚSTECKO   >   Další certifikáty regionální značky uděleny

Další certifikáty regionální značky uděleny

Na podzimním zasedání certifikační komise regionální značky ČESKÉ STŘEDOHOŘÍ regionální produkt byl udělen nový certifikát pro jednoho výrobce a třem výrobcům byla prodloužena licence pro užívání značky.

Informace

Mezi dosud certifikované produkty se ve čtvrtek 19. 10. zařadila Piva z produkce Pivovaru Na Rychtě. Skupinu piv z produkce pivovaru tvoří Mazel 12°, Vojtěch 12°, Rychtovar 14°, Ústecký lev 16°, Ústecká Rychářka 11°, Brusinka 12° a Ústečan 14°. Všechna piva jsou nefiltrovaná, nepasterizovaná a vařená tradiční metodou. Nyní se s nimi budeme tedy potkávat i pod označením značky ČESKÉ STŘEDOHOŘÍ regionální produkt stejně jako s ostatními 14 produkty a 1 zážitkem.

Certifikační komise dále prodloužila licenci Aleně Šumové z Levína na produkty autorské keramiky pálené v peci otápěné dřevem, Petře Brázové z Litoměřic a jejím ručním tkaným oděvním a bytovým originálům a do třetice panu Janu Tyle z Veselí u Štětí, který vyrábí štípané ploty.

Jarní certifikace se uskuteční v květnu 2018, přesný termín bude upřesněn a zveřejněn.


Všechny certifikované produkty naleznete zde.

×

Vážení návštěvníci,

v návaznosti na usnesení vlády č. 194 ze dne 12. března 2020, kterým vláda v souladu s čl. 5 a 6 ústavního zákona č. 110/1998 Sb., o bezpečnosti České republiky, vyhlásila pro území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru, označovaný jako SARS CoV-2, na území České republiky nouzový stav a ve smyslu § 5 písm. a) až e) a § 6 zákona č. 240/2000 Sb., o krizovém řízení a o změně některých zákonů (krizový zákon), ve znění pozdějších předpisů, jsme byli od 16.3.2020 do odvolání nuceni omezit provoz a aktivity Destinační agentury České středohoří, o.p.s..

Aktualizované informace dále hledejte na našich FB profilech:

FB České středohoří: https://www.facebook.com/stredohori.cz/
FB Labská stezka: https://www.facebook.com/labskastezkaUK/
FB Hora Milešovka: https://www.facebook.com/milesovka.cz/

Další kontakty najdete na webu http://ops.stredohori.cz/

Děkujeme za pochopení,

Luděk Jirman, Destinační agentura České středohoří, o.p.s., Litoměřice