Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde .

Home   >   ÚSTECKO   >   České středohoří na oslavách Dne s Ústeckým krajem

České středohoří na oslavách Dne s Ústeckým krajem

V pátek 4. září 2015 proběhly oslavy 15. výročí vzniku Ústeckého kraje na Mírovém náměstí v Ústí nad Labem. Návštěvníci měli možnost zažít odpoledne s nabitým doprovodným programem v podobě hudebních vystoupení, rozhovory se sportovci z klubů působících na území Ústeckého kraje, seznámit se prostřednictvím prezentace se zástupci středních škol, výrobci či poskytovateli služeb.

Informace

Formou prezentace se účastnila se svým stánkem i Destinační agentura České středohoří, o.p.s., která si připravila materiály s turistickými cíli, videoprezentace z celé oblasti Českého středohoří. „Součástí prezentace byla výstava prvních certifikovaných výrobců pyšnících se označením „ČESKÉ STŘEDOHOŘÍ regionální produkt®“.

Návštěvníci zde měli možnost obdivovat ruční práci firmy AnnKass s.r.o. z Dubičné u Úštěka v podobě jednotlivých svíček i celých sad, levandulové výrobky manželů Nových z Levandulové farmy ze Židovic či výrobky z unikátního papíru Dílny ručního papíru o.s. Litoměřice. Z řad labužnických produktů se zde představil litoměřický Minipivovar Labuť se svými pivními speciály a ležáky Labuť, sněhové pečivo Dortletka ze stejnojmenné cukrárny z Roudnice nad Labem a med z produkce pana Filipa Horáka z Litoměřic,“ řekla koordinátorka Regionální značky „ČESKÉ STŘEDOHOŘÍ regionální produkt®“ Bc. Pavlína Zajíčková.

S destinační agenturou a uvedenými produkty se lze setkat i na Zahradě Čech, která proběhne v období 11. - 19. 9. 2015 v Litoměřicích.