Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde .

Home   >   LITOMĚŘICKO   >   Vánoční trhy se Zahradou Čech

Vánoční trhy se Zahradou Čech

Přijďte načerpat vánoční atmosféru plnou koled, pohádek pro děti, soutěží, her nebo koncertů. VÁNOČNÍ TRHY ZAHRADY ČECH můžete navštívit každý den od 13. do 22. prosince na Mírovém náměstí v Litoměřicích v době od 10 do 19 hodin.
DatumKdy: 13.12.2019 - 22.12.2019 ČasČas: 10:00 - 19:00 MístoKde: Litoměřice

Informace

Každý rok pořádá Zahrada Čech tradiční VÁNOČNÍ TRHY na Mírovém náměstí v Litoměřicích. Ani v letošním roce tomu nebude jinak. Kouzelnou vánoční atmosféru plnou koled, pohádek pro děti, soutěží, her nebo koncertů zajímavých hostů a krásný český betlém a živá zvířátka si můžete vychutnat každý den od 13. do 22. 12. 2019.

„České tradiční Vánoce“ – grafika se staročeskou tématikou (perníčky, dřevo). Výrazně ozdobené podium tak, aby oslovilo primárně děti, pro které je toto období velmi krásným a kouzelným časem. Prodej svařeného vína, cukroví, perníčků, vánočních ozdob, dřevěného zboží, dárkového zboží, svíček či jmelí.

Nenechte si ujít ukázky z lidových tradic a řemesel zaměřených na vánoční tématiku. Načerpejte inspiraci na vánoční dekorace a nakupte si drobné dárky pod stromeček. Občerstvěte s tradičním svařeným vínem, perníčky i staročeským trdlem. Děti jistě potěší krásný betlém, živá zvířátka i tvořivé dílničky.

SOUTĚŽ „NEJHEZČÍ VÁNOČNÍ STROMEČEK“

Ani letos nebude chybět tradiční zdobení vánočních stromečků litoměřickými mateřskými školkami a dalšími dětskými subjekty. Svou účastí se zařadí do námi vyhlášené soutěže „Nejhezčí vánoční stromeček“.

Adresa

ZAHRADA ČECH s.r.o.
Na Vinici 948/13, Litoměřice. Michaela Mokrá
Tel.:+420 605 237 960
michaela.mokra@zahrada-cech.cz
http://www.zahradacech.cz

MAPA - Vánoční trhy se Zahradou Čech