Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde .

Home   >   ÚSTECKO   >   Mezinárodní festival Interporta

Mezinárodní festival Interporta

Mezinárodní festival PORTA v Ústí nad Labem, je především mezinárodní soutěží hudebních skupin i jednotlivců v oblasti folk, country i současných trampských písní.
DatumKdy: 13.06.2019 - 15.06.2019 MístoKde: Ústí nad Labem

Informace

Začínat se bude tedy už ve čtvrtek a to hned s hudebními esy. Na prvním koncertním večeru nazvaném (Nejen) bluegrassový předkrm totiž zahrají MALINA BROTHERS, Vojta Kiďák Tomáško, PŘELET MS a ještě jedno malé překvapení. Během pátečního odpoledne proběhne zbrusu nová československá autorská soutěž JUNIOR SONG, která je určena autorům do třiceti let. Podrobně o ní napíšeme jinde. Jako hosté v pátek zahrají Spirituál Kvintet, Petr Kocman s PK Bandem, Děda Mládek Illegal Band a také Ondřej Havelka a Melody Makers s trampskými písničkami z první republiky. V sobotu po mezinárodní interpretační soutěži uvidíme mezi hosty loňského vítěze Angličana Justina Lavashe, písničkáře Pavla Dobeše, kapelu Rangers - Plavci, skupinu Bratří Ebenů, ale také Cadillac Pavla Brümera , Adélu Jonášovou, brněnský Přístav a další.

Adresa

INTERPORTA z. s. Višňová 2834/ 1, Severní Terasa 400 11 Ústí nad Labem IČO : 06575277 e-mail: interporta@seznam.cz http://www.interporta.cz

MAPA - Mezinárodní festival Interporta