Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde .

Home   >   VERNEŘICKOLITOMĚŘICKOÚSTECKO   >   Jarní odemykání Labské stezky a Zahájení turistické sezóny

Jarní odemykání Labské stezky a Zahájení turistické sezóny

Cyklistická sezóna na Labské stezce bude zahájena 13. dubna 2019 společně ve městech Děčín - Ústí nad Labem a Litoměřice.
DatumKdy: 13.04.2019 ČasČas: 10:00 - 16:00 MístoKde: Děčín - Ústí nad Labem - Litoměřice

Informace

Ve všech třech městech bude na Labské stezce probíhat kulturní a doprovodný program pro děti i dospělé.

Akce v Litoměřicích se koná na Střeleckém ostrově a je vhodná pro všechny věkové kategorie. Děti budou mít možnost vyblbnout se na skákacím hradu nebo se díky vizualizaci cyklostezky dozvědět jak se chovat na cyklostezkách. Dospělí budou mít možnost zdarma využít diagnostiku a servis kol nebo vyzkoušet oblíbená elektrokola či koloběžky.

V Ústí nad Labem bude cykloturistická sezóna zahájena na Střekovském nábřeží u Benešova mostu. V Děčíně pak akce proběhne na Smetanovo nábřeží pod zámkem.

Všechny tři akce budou propojeny cyklojízdou. Organizovaná cyklojízda začíná v 10 hodin v Litoměřicích. Každý kdo navštíví všechny tři akce a pošle nám svoje fotografie na facebook Labské stezky v Ústeckém kraji z Litoměřic, Ústí nad Labem a Děčína bude odměněn hodnými cenami.

Pro přepravu mezi městy je možné využít zdarma cyklobusu, který doveze účastníky cyklojízdy ráno z Děčína či Ústí nad Labem do Litoměřic a odpoledne pak dopraví účastníky zpět do Litoměřic. Místo v cyklobusu je nutné rezervovat zde .

Bližší informace k jednotlivým akcí i jízdní řády cyklobusu najdete ve fotogalerii níže.

SNCZ2020_Ahoj sousedeeu

MAPA - Jarní odemykání Labské stezky a Zahájení...